https://moyagazeta.com/

13 червня У Хмельницькому відзначатимуть Всесвітній день в'язання на публіці

 Соціально-культурний центр “Сорока” спільно з Хмельницькою міською організацією товариства Червоного Хреста запрошують хмельничан до публічного в’язання. 13 червня із ниток у Хмельницькому створюватимуть красу і збиратимуть кошти дітям-сиротам, багатодітним сім’ям та самотнім літнім людям. Організатори переконані, що у місті є багато умільців в’язати, але більшість із них роблять це вдома перед телевізором. Тому такий захід — чудова нагода зустрітися і поспілкуватися.

“Кожну другу суботу червня, починаючи з 2005 року, в світі відзначається незвичайне свято — День в’язання на публіці. Ми вирішили приєднатися. Плануємо зв’язати таку собі ковдрочку дружби з “бабусиних” квадратів, які потім зшиваються докупи. Не знаємо, скільки прийде людей, можливо, вигадаємо щось інше. Головне, щоб була гарна погода”, – розповідає директор соціально-культурного центру “Сорока” Тетяна Панькова.

За її словами, окрім в’язання на публіці, запланований і благодійний аукціон, на якому продаватимуть плетені речі. Запрошують тих, хто вже міцно тримає спиці у своїх руках і тих, хто ще тільки бажає освоїти техніку: обіцяють проводити майстер-класи.

“Зараз усі звертають увагу здебільшого на допомогу військовим, проте в місті є ще багато людей, які потребують. Це діти-сироти, малозабезпечені сім’ї, самотні люди похилого віку, – каже Тетяна Панькова. – Щоб допомогти, не так вже й багато треба коштів, головне – бажання”.

В’язання на публіці відбудеться 13 червня на майданчику біля кінотеатру імені Т.Шевченка о 12 годині.