https://moyagazeta.com/

Догхантер-комунальник отрутою відстрілював собак

У Дмитра Пацалая, жителя міста Ковель, догхантер вистрелив отрутою для тварин, пише tutvse.com.ua

Дмитро спробував стати на захист вуличних собак, у яких, прямо на вулиці, на очах у дітей, невідомий стріляв отрутою. Після цього чоловіку майже добу судоми викручували ноги. Мало того, проти чоловіка порушили кримінальну справу та звинуватили у хуліганстві.

Інцидент трапився 4 лютого зранку. Тоді Дмитро був на масиві «Машзавод». Він побачив чоловіка, що йшов із трубкою в руках. Далі невідомий прицілився в одного із двох дворових псів і потрапив у нього невідомим розчином. Друга собака втекла.

Але першу, у яку поцілили, почало викручувати в судомах. Собака настільки голосно скавучала від болю, що було чути на весь район. А «стрілець» підбіг до неї і почав добивати. Дмитро не витримав, вибіг із машини, і спробував зупинити садиста. Зламав трубку, і чоловіка скрутив.

Але, доки йому це вдалось, невідомий встиг вистрілити і в Дмитра. Вдень ніби нічого не було, а під вечір почали боліти ноги. Причому вночі їх почало викручувати, а вночі стали дубові. Зранку чоловік пішов на швидку. Його оглянули і пояснили, що отруївся парами, адже вся отрута потрапила на куртку.

За добу судоми пройшли, але проти Дмитра порушили справу. Як виявилось, той садист, що вбивав отрутою тварин — комунальник. Що буде далі із Дмитром — наразі не відомо.

І чому комунальники відстрілюють собак отрутою, від парів якої навіть людина труїться і терпить жахливі болі — теж ніхто не пояснює. Що в цей час роблять захисники тварин — таємниця.