https://moyagazeta.com/

Ігри влади для Києво-Могилянської Академії

 Таку можливість їм надає освітній проект руху «Завтра», у рамках якого відбудеться тренінг Спілки молодих політологів України «Ігри влади: моделювання державотворення» – гри, яка дозволяє відчути природу процесів, що НАСПРАВДІ відбуваються в політиці.

«Ігри влади» – єдина доступна в Україні організаційно-діяльнісна гра, побудована таким чином, щоб дати змогу учасникам побачити всі процеси, які відбуваються всередині держави, з різних точок зору: політика, підприємця, громадського діяча. Під час заходу відбувається моделювання не тільки віртуальної держави, а й конфліктів інтересів різних верств населення; виникають кризи, трапляються «щасливі» та «нещасні» випадки тощо.

Фінальна доля віртуальної країни залежить від гравців і тільки від гравців. Тож запрошуємо стати творцями своєї держави.

Для участі у тренінгу необхідно до 19:00 26 вересня заповнити анкету. Організатори залишають за собою право конкурсного відбору учасників.

Організаційний внесок складає 30 грн.

Контактний телефон: 067 249 49 67

Орієнтовні часові рамки гри-тренінгу: з 10-30 до 15-30.

 

Довідково:

«Ігри влади» – це цикл ігрових тренінгів, розроблений Спілкою молодих політологів України, спрямований на покращення розуміння політичних і державницьких процесів. Цикл складається з чотирьох тренінгів: «Ігри влади: моделювання державотворення», «Ігри влади: моделювання парламентської демократії» та двох тренінгів «Ігри влади: моделювання міжнародної політики». Детальну інформацію про серію тренінгів можна отримати за посиланням.

Авторами гри є Голова СМПУ Андрій Єременко, дизайнер з розробки комп’ютерних ігор Андрій Авраменко, Голова Секретаріату СМПУ Ірина Макарова.

http://novaukraina.org