https://moyagazeta.com/

У Чемерівцях, що на Хмельниччині, стартував челендж «Подаруй ЗСУ вантажівку»

Автомобільний челендж “Подаруй ЗСУ вантажівку” запустили в Чемерівцях, що на Хмельниччині.

За зібрані в громаді гроші волонтери купили за кордоном чотири пожежні автівки, які місцеві майстри переробили під вантажівки для військових, інформує Суспільне.

Естафету із закупівлі автомобілів для військових передали іншим громадам Хмельниччини з закликом допомагати в такий спосіб Збройним силам України.

“В ідеалі хотілося б, щоб по всій області і по всій Україні цей челендж розповсюдився та отримав підтримку Уявіть собі, скільки громад в Україні. Якщо кожна купить по три-чотири таких машини і передасть на Збройні сили, наскільки ми покращимо цю ситуацію, особливо восени, коли болото, а це – повний привід і дасть можливість нашим воїнам пересуватись будь-якою місцевістю”, – розповідає Чемеровецький селищний голова Олександр Собань.

Купили німецькі пожежні машини з пробігом 25-30 тисяч кілометрів волонтери організації “Перемога” за гроші, які зібрали в громаді, каже селищний голова. За його словами, кошти надавали підприємства, агрокомпанії та приватні особи.

Переробляли їх в майстерні місцевого автотранспортного підприємства.

“На ці машини ми зібрали за два тижні кошти. Це мільйон 600 тисяч приблизно можна оцінити ці чотири машини. Були внески по десять тисяч євро”, – говорить Олександр Собань.

Із його слів, до цього часу громада купила та передала на потреби Збройних сил України 40 легкових автівок та бусів. Та, каже, військові наразі просять саме вантажівки з високою прохідністю.

“Вони чим хороші? Вони повнопривідні, вони економні, всі є дизелями. Тобто, для військових це є ідеальна машина. Ще й цікава вона тим, що є дубль-кабіна, і може сідати відділення, десь до десяти чоловік”, – розповідає селищний голова.

Свій челендж, каже Олександр Собань, передають громаді Кам’янця-Подільського.