https://moyagazeta.com/

Кому належать тротуари?

 Коли я був маленький, я наївно вірив, що тротуари належать пішоходам, аби вони могли вільно пересуватись рідним містом та відчувати при цьому комфорт.
Натомість, ми й самі не помічаємо, як автомобілі (точніше ті в яких нечемні водії) крок за кроком захоплюють у нас життєвий простір.
Ось яскравий приклад: в Хмельницькому на тротуарі біля кінотеатру “Планета” раніше взагалі ніхто не паркувався.
Потім біля нової кавової точки почали паркуватись кілька машин – і це стало нормою. Інші теж почали паркуватись, і тепер, колись просторий тротуар вщент заставлений автівками.
Біля готелю Прикордонник (ресторан “Жовтневий”), теж автомобілісти зробили собі стихійну стоянку, іноді таким щільним рядом, що не те що мати з коляскою не просунеться, а й сама ледь протиснеться.
А сьогодні бачу створилось нове місце для парковки на пішоходній зоні Проскурівської (сьогодні там стояло 2 авто, одне з них майже весь день, те яке на фото).


Якщо ми не звертатимемо увагу на це, і якщо відповідні міські служби (та патрульна поліція) будуть “забивати” на це – то всі тротуари нашого міста дуже швидко перетворяться на суцільну парковочну зону.
Місто має давати комфорт своїм мешканцям, а не лише тим, кому важко пронести свій тепленький зад зайвих 100 метрів, аби припаркуватись там, де є відповідні місця…


А вас дратують авто на тротуарах?
Скидайте свої думки і фото в коментах.
#Хмельницький #тротуари #авто #пішоходи

  Andriy Popyk FB

javascript:void(0);/*1511939942795*/