https://moyagazeta.com/

Маньяк под Киевом: новые подробности

 Слідчим відділенням Фастівського міськвідділу міліції відкрито кримінальне провадження. В ході оперативно-розшукових заходів невдовзі було встановлено підозрювану у скоєнні злочину і 5 грудня затримано. Це – 33-річна непрацююча мешканка Києва.

Найімовірніший мотив, який нею керував, – ревнощі. Затримана вбила дружину коханця, з яким перебувала в стосунках на протязі довгого часу. Підозрювану взято під варту, ведеться слідство. Злочин, який їй інкримінується, тягне за собою покарання у вигляді позбавлення волі терміном від 7 до 15-ти років.

Того ж дня, годиною раніше, у Фастові на вулиці Новій було здійснено напад на ще одну жінку. Невідомий чоловік, особа якого встановлюється, з метою пограбування завдав їй тілесних ушкоджень. Потерпіла покликала на допомогу та зі струсом головного мозку та забійними ранами голови була доставлена до приймального відділення центральної районної лікарні. Нападник, за її словами, був напідпитку.

Зараз у місті Фастів точиться багато розмов про дані злочини та ходять плітки про те, що у місті знову з’явився маніяк, який нападає на людей похилого віку. Підстав для такого висновку немає, так як два злочини ніяк між собою не пов’язані: вбивство вчинила жінка, а побиття – чоловік.

http://magnolia-tv.com/