Мати бійця слухала по телефону, як вбивали її сина у військовій частині в Кіровограді

 У Кіровограді у військовій частині було вбито військовослужбовця 42-го батальйона територіальної оборони.

Трагедія із 24-річним Віталієм Дмитренком сталася вдень 9 вересня, повідомили ТСН.ua родичі загиблого. За словами брата загиблого Владислава, військовослужбовець близько третьої години дня зателефонував своїй мамі і сповістив її, що “його зараз будуть убивати”. Після цього мама почула у телефон, як невідомі почали погрожувати вбити її сина та всю його сім’ю.

“Також було чути шум, як там кричали “хватайте його за шию”. Був шум і якийсь хлопок, а потім сказали: “Прибирайте сліди злочину”. Після цього зв’язок обірвався”, – розповів Владислав. Раніше Віталій Дмитренко розповідав мамі телефоном, що його хотіли раніше, ніж було заплановано, відправити у зону АТО, хоча бійці ще не пройшли курсу навчань.

Родичі написали заяву у міліцію за місцем проживання, а також у військову прокуратуру. Читайте також: У Міноборони частково розсекретили інформацію про “Іловайський котел” Прибувши у Кіровоград, брат загиблого Владислав отримав витяг, що кримінальне провадження відкрито, а також довідку про смерть, у якій було написано “падіння з будинку”.

Первинна експертиза встановила забій головного мозку, перелом кісток основи та склепіння черепа. Військовий прокурор у Кіровограді Андрій Веліксар підтвердив ТСН.ua, що розслідування триває.

Провадження було розпочато за частиною першою статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), яка передбачає позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Читайте також: Бойовики почали інтенсивніше обстрілювати позиції сил АТО з мінометів Кіровоградська міліція проводить слідчі дії та допит свідків.

Підозрюваних та, відповідно, затриманих наразі немає.
Більше читайте тут: http://tsn.ua