https://moyagazeta.com/

На фарбування мосту над Південним Бугом зібрали 2000 гривень та 30 волонтерів

 “Дуже класно, що нам вдалось це реалізувати. Я вірю, що ця акція певною мірою об’єднує і піднімає національний дух. Поки ми тут усе фарбуємо, люди зупиняються, дякують, кажуть «Слава Україні!», багато машин сигналить. Та й взагалі, люди усміхаються, проходячи повз нас. Можливо там, на сході, де зараз точиться війна, наша дрібничка надихне чи підтримає військових”, – каже Олександр Кувшинов.

2

Всього підготовка тривала близько трьох тижнів. Була створена група в «Контакті», де збирались учасники та оголошувалось про місце та час зустрічей для збору коштів.

“Люди приносили і по 10, і по 20, і по 50 гривень, найбільша сума була 300 грн – хтось перерахував на картку. А останні 200 гривень надійшли лише вчора ввечері. Всього пішло по шість банок фарби обох кольорів, кожна по 2,8 кілограми. Також ми придбали розчинники, пензлі, валики, піддони, все необхідне. Коли тільки виникла ідея, ми написали заяву у відповідні інстанції, аби нашу ініціативу легалізували. Дозвіл на перефарбування мосту був отриманий у начальника ЖКГ”, – розповідає організатор.

3

Перед фарбуванням  міст частково очистили від попередньої фарби, потім помили та знежирили, і лише тоді пофарбували.  Кореспондент НГП нарахував 30 учасників цього дійства.  Наймолодшій з них десять років: “Мій тато побачив анонс цієї події в інтернеті та запропонував мені піти. Я з радістю погодилась, мені здалася цікавою ідея. Це така підтримка всієї України”, – каже Катя.

Слід зауважити, що погода була не найсприятливішою, однак волонтерів не налякав ані сильний вітер, ані дощ.

4

Олександр Кувшинов запевняє, що це не остання подібна акція у нашому місті, адже мостів ще багато. “Найбільша складність таких акцій – це збір коштів”, – каже він.