https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині завдяки декларуванню доходів до бюджету додатково надійде понад 10 мільйонів гривень

 подано 5 553 декларації. Із задекларованих громадянами 323,1 мільйона гривень доходів до бюджетів усіх рівнів буде спрямовано понад 8 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та 2,1 мільйона гривень військового збору.

Також на Хмельниччині фіскальною службою в ході кампанії декларування зафіксовано 3 особи, які отримали мільйонні статки від продажу нерухомого майна. Двоє з «мільйонерів» мешкають у місті Хмельницькому, один – у Славуті.

«Це європейський тренд, коли громадяни прозоро декларують свої доходи і сплачують відповідні податки. Адже завдяки цьому процесу суспільство має соціально-економічний розвиток. Як видно, за результатами декларування доходів, отриманих у 2015 році, мешканці Хмельниччини, активно виявляють свою громадянську позицію стосовно обов‘язковості сплати податків. При цьому до кампанії декларування публічно приєдналися чимало відомих у краї людей – артистів, спортсменів, письменників, які у коментарях з приводу сказали багато гарних патріотичних слів, і ми щиро дякуємо їм за підтримку», – зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.

Нагадаємо: до доходів, що підлягають обов’язковому декларування в цей період, належать доходи , з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався; доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо); спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення; доходи від продажу інвестиційних активів, а також іноземні доходи.