https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині завдяки продажу власних будинків та квартир троє подолян торік стали мільйонерами

 Завдяки деклараційній кампанії до місцевих бюджетів Хмельниччини надійде 5,3 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. З них трійка мільйонерів спрямує до казни 220 тисяч гривень. На часі це мешканці обласного центру, Дунаєвецького та Славутського районів.

Найвагомішими джерелами задекларованого доходу традиційно є спадщина та подарунки. Вони принесли декларантам майже 69 мільйонів гривень. На продажі власного транспорту мешканці області заробили понад 16 мільйонів гривень. Ще 14 мільйонів домашні бюджети краян отримали від реалізації квартир та будинків їх власниками.

Показовим також є і той факт, що на часі вже 15 іноземців, які працюють чи ведуть власну справу на Хмельниччині, задекларували майже 800 тисяч гривень доходів, отриманих на Поділлі. Крім того про прибутки отримані за межами нашої держави податківців вже проінформували 35 громадян. Вони заробили 579 тисяч гривень на чужині.

Задля повернення ж коштів з бюджету у вигляді податкової знижки до органів доходів і зборів регіону вже звернулись 1520 краян. З казни їм буде компенсовано 1,8 мільйона гривень.

«У складний для країни час, саме в цей історичний момент усвідомлення українцями себе, як єдиного народу, у суспільстві мають з’явитися риси нового, а головне – проукраїнського економічного мислення, адже від цього прямо пропорційно залежить зростання фінансової могутності держави і, як наслідок, – добробуту громади. Власне, процес добровільного декларування доходів громадянами і є своєрідним лакмусовим папірцем, який визначає економічну зрілість нації», – відзначає начальник Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михалчич.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області