https://moyagazeta.com/

На прощу до Зарваниці вирушили 150 паломників з Хмельницького

 Цьогорічна проща в Зарваниці приурочена святкуванню 150-річчя з дня народження митрополита Андрея Шептицького та молитві за мир в Україні. Глава УГКЦ очолить Панахиду за героїв Небесної Сотні, всіх воїнів та невинно вбитих, які віддали своє життя за Україну. Молитва відбудеться після чисельного походу зі свічками на площі перед Собором Матері Божої Зарваницької, де встановлено відповідний меморіал.

– Прошу кожного в цьому році пожертвувати свою пішу прощу до Зарваниці за настання миру в Україні. Нехай нас не лякають невигоди, що можуть спіткати під час цієї прощі. Пам’ятаймо, що багато українських воїнів, які боронять наш спокій часто не мають найелементарніших вигод, – говорить Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Владика Василій Семенюк.

З Тернополя до Зарваниці в пішу прошу паломники вирушать в п’ятницю, 17 липня. О сьомій ранку в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відправлять Святу Літургію. Далі формуватимуть колону. До участі запрошують усіх охочих.

Джерело: http://tv4.te.ua