https://moyagazeta.com/

На Вінниччині водій “дев'ятки” збив насмерть 13-річного велосипедиста

“Тоді мати попросила сина поїхати в аптеку по градусник. Захворіла наймолодша донька. Їй два роки. Заодно в аптеці на здачу прихопив аскорбінку. Хотів братам і сестричкам роздати. Коли від’їжджав на своєму гірському велосипеді від аптеки, його збила машина – сказав заступник начальника Козятинського райвідділу міліції Андрій Матвійчук. – Водій авто не втік з місця ДТП. Каже, що помітив велосипедиста за 15 метрів. Не встиг його об’їхати”.
Лікарі констатували безліч гематом та переломи тіла дитини. Судмедексперти з’ясовують, від чого саме помер хлопчина. Ймовірно він загинув від травм голови.
Назар Козаченко з багатодітної родини. Крім нього, його батьки виховують ще чотирнадцятьох дітей.
“Назарчик дуже хороша дитина і сім’я його нормальна. Хазяйновитий був. Постійно в наш магазин забігав. Ніколи не купував якихось цукерок, все якісь продукти брав. А коли школа, то як не ручки, то зошити купував”, – каже жителька вулиці Катукова Ірина Мошкіна.
Нагадаємо, що з вулиці Катукова міста Козятин зник 4-річний хлопчик місяць тому. На своєму двоколісному велосипеді дитина подолала 4 км Білоцерківської траси. Їхав по розмітці. По обидва боки його минали машини і жоден водій не зупинився. Його вгледів місцевий колишній працівник ДАІ, коли заправляв машину на заправці. Забрав його з траси, як хлопчиком колихнуло від проїзду вантажівки.

Джерело: Gazeta.ua