https://moyagazeta.com/

Одеські депутати прирівняли “свободівців” до фашистів (Відео)

Перед цим рішення про створення Антифашистського комітету було ухвалено на антифашистському мітингу біля будівлі облдержадміністрації.

Мітинг організували за ініціативою обласної та міської організацій Партії регіонів у відповідь на інцидент 21 грудня, коли “свободівці” штурмували Одеську міськраду.

На мітингу були присутні декілька тисяч осіб, у багатьох в руках – прапори Партії регіонів, Компартії України, партії “Батьківщина”, а також державні прапори України.

Деякі тримали транспаранти: “Фашизм не пройде”, “Ми не запрошували “Свободу” до Одеси”.

Основна частина учасників мітингу – пенсіонери і студенти, члени Спілки радянських офіцерів, а також працівники бюджетних організацій і чиновники. Останніх до обладміністрації доставили на автобусах, припаркованих на прилеглих до будівлі вулицях.

Учасники акції вважають, що події 21 грудня в Одесі, показали, що “фашизм намагається підняти голову”.

“Ми солідарні з Європарламентом, який однозначно засудив дії всеукраїнської організації “Свобода” і подібні профашистські організації в Україні і звернувся із закликом до всіх так званих “опозиційних” партій і сил у Верховній Раді не взаємодіяти, не підтримувати і не формувати коаліцій з цією партією. Тому що расистські, антисемітські та ксенофобські погляди, які пропагуються ними, суперечать фундаментальним цінностям і принципам Європейського Союзу, до якого прагне сьогодні Україна”, – сказано у резолюції.

Як зазначив, виступаючи на мітингу, новообраний депутат Геннадій Труханов, “Одеса — найбільш багатонаціональне місто в країні і тому будь-який прояв націоналізму для нас є абсолютно неприпустимим і нетерпимим”.

Водночас, як заявив начальник ГУ МВС в Одеській області Сергій Резніков, міліції відомі імена всіх учасників штурму Одеської мерії 21 грудня.

“У рамках провадження допитано понад 100 осіб. Визначені всі особи, які брали участь у хуліганському демонтажі мерії. За підтримки суду (я можу відповідати лише за якість кримінального провадження) всі вони будуть притягнуті до кримінальної відповідальності”, – сказав Резніков.

Як відомо, 21 грудня прихильники ВО “Свобода”, ошукані інвестори і підприємці ринків намагалися штурмом узяти будівлю мерії, в якій проходило засідання сесії міської ради.

Учасники штурму зламали вхідні двері до міськради. Одеська міська організація ВО “Свобода” обвинуватила охорону мерії Одеси в застосуванні проти учасників мітингу біля будівлі міської ради сльозоточивого газу і водометів.

Прокуратура Одеси почала кримінальне провадження за фактом штурму мерії Одеси.

За інформацією paralleli.if.ua