https://moyagazeta.com/

Шоколадом у Львові об'їдалися більш ніж 20 тисяч гостей!

Цьогорічна подія вражала своєю програмою, участь у якій взяли найкращі шоколадні скульптори, художники, кондитери та шоколатьє. А ось романтики у День святого Валентина додало унікальне «Шоколадне вінчання», — повідомила прес-служба Львівської міськради, пише lvivexpres.com

Як повідомив директор VI Національного Свята Шоколаду Андрій Сидор, цього року захід був особливо популярним.

«Відвідувачам найбільше запам’яталось «Шоколадне вінчання», величезний шоколадний лев, сонячний годинник та розіграш автомобіля за програмою «ШокоКартка». Ми зробили такі підсумки:

Протягом чотирьох днів Свято відвідало понад 21 000 львів’ян та гостей міста.

З’їли понад дев’ять тонн шоколадних солодощів.

Гостям Свята презентували величезний трьохметровий «Шоколадний годинник» зі справжнім сонячним механізмом.

Професійні шоколатьє та кондитери провели для гостей 23 різноманітних майстер-класи з приготування шоколадних десертів.

На Святі відкрили шоколадну «Галерею Левів», де представили 200-кілограмового шоколадного царя звірів. До експозиції долучили ще 10 інших левів, які символізують найбільші фестивалі міста.

96 закоханих пар освідчились на «Шоколадному вінчанні». А ось можливість стати першим шоколадним подружжям отримали Джейкоб та Вероніка Адамс.

Найкращі шоколадні скульптори створили на Святі понад 30 скульптур, з яких збудували справжнє «Шоколадне місто» із шоколаду «Світоч».

«Шоколадною поштою» було відправлено 3 109 листівок у різні куточки світу.

У ІІ Чемпіонаті кондитерів-аматорів «Домашній кондитер» змагалось 8 учасників. Перемогу та звання «Найкращого кондитера-аматора України 2013 року» здобула Оксана Стець у номінації «Найсмачніша солодка страва», а також головний приз – компанійську вечерю у ресторані-пивоварні «Кумпель».

На Святі Шоколаду за програмою «ШокоКартка» розіграли різноманітні призи: ящик шампанського дістався Ірині Курницькій, романтичну вечерю здобула Олена Гарматій, дорогоцінну прикрасу з смарагдами та рубінами отримала Олена Гадзало та головний приз – автомобіль Peugeot 107 здобула львів’янка Лідія Крутих-Амеліна.

За словами організаторів, наступного року у проекті «ШокоКартка» серед відвідувачів знову планують розіграти автомобіль.

Зауважимо, вже цього року у Львові планується відкриття «Львівського шоколадного музею». Отож незабаром львів’яни та гості міста зможуть знову милуватись величезними 200-кілограмовим левом з «Галереї Левів», 3-метровим «Шоколадним сонячним годинником», «Шоколадним містом» з чарівним поїздом та різноманітними шоколадними скульптурами, створеними найкращими шоколадними митцями під час Свята Шоколаду.  

Фото infolviv.net