https://moyagazeta.com/

Столичного екс-чиновника судитимуть за хабар та підроблення документів

Встановлено, що головний спеціаліст відділу будівництва, архітектури та землекористування Святошинської райдержадміністрації вимагав та одержав вказані кошти від приватного підприємця за надання в оренду торгівельного кіоску біля станції метро «Академмістечко» та незастосування штрафних санкцій за виявлені порушення.

Посадовця було затримано в автомобілі під час одержання хабара. Крім того, у ході огляду машини правоохоронці вилучили у чиновника підроблене посвідчення працівника КП «Київблагоустрій», оформлене на його ім’я.

За результатами досудового розслідування, зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 368 КК України – Одержання хабара та ч.1 ст. 358 – Підроблення документів.

Наразі матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом направлено до суду для розгляду по суті.

Нагадаємо, посадовця викрили у травні поточного року під час спільної операції працівників прокуратури Святошинського району та районного управління міліції. У подальшому, за рішенням суду його було відсторонено від виконання службових обов’язків. Як виявилося, на посаді головного спеціаліста відділу РДА чиновник встиг пропрацювати лише 2 місяці.

http://corruptua.org