https://moyagazeta.com/

Суми відзначатимуть офіційні свята з Прапором Європи

Таке рішення на черговій сесії ухвалила Сумська міська рада, повідомляє Укрінформ.

“Суми створять прецедент використання подібної символіки в Україні. Рішення передбачає використання водночас Державного Прапора і Прапора Європи під час 11 офіційних свят на території міста. Це буде перша проба для впровадження європейських цінностей, про які ми досі тільки говоримо, на конкретно взятій території”, – зазначив під час сесії міськради ініціатор даного рішення Олександр Хоруженко.
Ініціатор наголосив, що це робиться “з метою забезпечення підтримки населенням України євроінтеграційного курсу як одного з пріоритетів внутрішньої і зовнішньої політики України, відповідно до статті 11 Закону України “Про засади внутрішньої та зовнішньої політики України”.

А крім того, зазначив він, це рішення узгоджено з представництвом ЄС в Україні. Категорично проти “двопрапорності” в Сумах висловились фракції Партії регіонів і КПУ. Після тривалих суперечок рішення більшістю голосів ухвалили.
Підтримали його депутати фракцій “Рідне місто”, ВО “Батьківщина”, “Фронт змін”, депутатської групи “Єдність” та частина позафракційних. Міський голова Геннадій Мінаєв висловив сподівання, що рішення сумських депутатів візьмуть за приклад ради інших міст України.

RegioNews