https://moyagazeta.com/

Свєтлаков відкриває ресторан у центрі Києва за $ 1,5 млн

 Про це пише Сегодня. Зазначимо, що минулого року шоумен під час візиту до Києва заявив, що відкриє в українській столиці ресторан.

Заклад під назвою Віслюк відкриється через місяць, зазначає видання, яке також з’ясувало, що ремонт такого ресторану може коштувати господареві як мінімум $1,5 млн.

Зараз у ресторані закінчують оздоблювальні роботи, щоб встигнути до відкриття, яке заплановане на 20 травня. Свєтлаков обіцяє, що на відкритті попрацює офіціантом.

Сегодня пише, що Свєтлаков інвестує в гастрономічний бізнес власні гроші. Ресторан запропонує відвідувачам страви узбецької кухні: у меню більш ніж 120 страв на будь-який смак і гаманець. Середній чек, як пише газета, не перевищуватиме 250 грн.

“Сергій приїжджає майже щотижня і активно стежить за всім процесом, висловлює свою думку, говорить навіть, в якому кольорі хоче бачити стіни. Зараз йде дегустація меню, він сам все куштує і керує всім технологічним процесом”, – розповіли газеті будівельники.

Видання також нагадує, що кілька років тому збанкрутували три магазини подарунків в Єкатеринбурзі та Воронежі, якими Свєтлаков володів разом з братом.

Джерело: http://vidgolos.com