https://moyagazeta.com/

Трагедія : живцем згоріла дитина ВИДЕО

 

 

 

Чому зайнялася хата, поки невідомо. Основна версія: несправність грубного опалення. Втім, горя б не сталося, кажуть рятувальники, якби батьки не залишили дітей самих. Під час пожежі в будинку були двоє малюків. Трирічний братик стояв біля дверей і крізь зачинені на ключ двері кликав на допомогу. Його врятувала сусідка.
Пані Євгенія зайшла на подвір’я до сусідів, бо шукала свого сина. Хата була зачинена, жінка заглянула у вікно і вжахнулася. Крізь скло побачила вогонь у кімнаті. Ключ від дверей висів поруч, тож швидко відчинила будинок. Щойно ступила за поріг – побачила трирічного малюка. Його на рік менша сестричка кричала всередині оселі.
Євгенія Сосновська, сусідка:
– Я того хлопчика витаскую на вулицю, кидаю, а сама хочу йти вже малу дівчинку спасати, але я вже не спасла, тому що полум’я на мене йде.
Жінка покликали на допомогу сусідів. Селяни почали гасити вогонь, у цей час додому повернулася господиня – мати дітей.
Віктор Козак, керівник відділу ГУ Держслужби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області:
– Вона, не роздумуючи, кинулась в полум’я, і за декілька секунд винесла з горящого будинку дитину. Проте, на жаль, дівчинка була мертва.
Донька не загинула б, якби вдома були дорослі, кажуть селяни. Втім, констатують – маленьких дітей самих тут залишали не вперше.
Галина Шеремета, голова Мочулищенської сільської ради:
– Чоловік пив, свекруха пила, даже їхала в Дубровицю, ми її на контроль ставили, ми йшли, перевіряли, з ким діти. Бо ми приходили – свекруха спить. Пів десятої, а вона спить – дубова.
Рятувальники приїхали за викликом оперативно, розповідають сусіди. Та вогонь встиг знищити стіни, перекриття дерев’яного будинку, а також домашні речі. Чому спалахнуло – ще з’ясовують.
Світлана Прокопчук, Андрій Хімич, Денис Коломис