https://moyagazeta.com/

У I півріччі збитково працювала третина промислових підприємств Хмельниччини

 Таким чином, фінансовий результат (сальдо) підприємств області становив 2,217 млрд.грн. збитків (проти збитків у сумі 1,814 млрд.грн. за січень–червень 2014р. та 3,847 млрд.грн. за січень–березень 2015р.).

Найгірший фінансовий результат (2 млрд. грн. збитків) спостерігався в промисловості, де збитково працювали 35% підприємств. У січні–червні минулого року збитки промислових підприємств становили 1,5 млрд.грн., у січні–березні поточного року – 3,6 млрд.грн.

У поточному році вагомих збитків також зазнали підприємства сільського, лісового та рибного господарства (98 млн.грн.), транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності (74 млн.грн.), оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (34 млн.грн.).

Із найкращим фінансовим результатом завершили перше півріччя 2015р. підприємства будівництва, які одержали понад 9 млн.грн. прибутку.

Позитивне сальдо фінансового результату одержали також підприємства сфери професійної, наукової та технічної діяльності та сфери охорони здоров’я та надання соціальної допомоги.