https://moyagazeta.com/

У Києві чоловік скинув дружину з 8-го поверху через сімейну сварку

 Як повідомляється, до Деснянського райуправління міліції надійшло повідомлення про те, що чоловік з вікна восьмого поверху викидає речі. Прибулі на місце події правоохоронці виявили під будинком розкидані речі і труп жінки, яка мала ознаки падіння із висоти, передає Корреспондент.net.

Співробітники міліції встановили, що покійниця проживала разом зі своїм чоловіком, і, зі слів сусідів, останнім часом вела відокремлений спосіб життя.
Як стало відомо пізніше, подружжя часто сварилося, під час сварок чоловік неодноразово викидав речі з вікна. У ході опитування свідки розповіли, що 38-річний чоловік спочатку почав викидати речі з вікна, а потім перекинув через парапет балкона тіло своєї дружини і скинув його вниз.

Під час огляду тіла жінки експерти також виявили численні колото-різані поранення. Наразі проводиться ряд експертиз з метою встановлення причин смерті потерпілої. За цим фактом порушено кримінальну справу за ст. 115, ч. 1 Кримінального Кодексу України (умисне вбивство), яка передбачає позбавлення волі на термін від 10 до 15 років. Проводиться перевірка.

Джерело: http://vidgolos.com