https://moyagazeta.com/

В'язня молотком не били. Але вини конвоїрів не відкидають.Андрій Данилюк помер в стінах СІЗО ще 21 жовтня.

 Засуджений Андрій Данилюк провів в стінах Хмельницького СІЗО більше трьох років. Його мали етапувати до іншої колонії. Та не судилося. 21 жовтня, коли його вели до камери обшуку, він, за версією правоохоронців, напав на конвоїрів. Ті застосували до засудженого фізичну силу та спецзасоби.
Але у жінки загиблого Яни Магелат є своя версія. Вона вважає, що вбивство було замовним, мовляв, чоловік міг довести причетність керівництва виправного закладу до торгівлі наркотиками. А били його молотком.
– Ми заперечуємо інформацію про те, що до засудженого застосовувалися будь-які інші предмети, окрім спецзасобів. Ніхто не бив його молотком чи металевим прутом, – заявив заступник начальника управління Державноїпенітенціарної служби в Хмельницькій області Віктор Туркот.

Такої заперечної відповіді на інші запитання щодо інших деталей інциденту у правоохоронців немає. А якщо і є, то вони, поки триває слідство, не розголошуватимуть їх. Не пояснили в пенітенціарній службі і те, чому Андрія

Данилюка, який на думку правоохоронців був схильним до нападу, вели без наручників. Не повідомили і про кількість конвоїрів, які супроводжували засудженого. Заявили лише, що двоє з них отримали численні травми й досі перебувають на лікарняному.
Щодо версії дружини загиблого, в пенітенціарній службі повідомили, що протягом 2015 року їхні працівники тричі виявляли в камерах наркотики. А один із випадків був зафіксований саме в камері Андрія Данилюка.

Поки за справу взялася прокуратура. Вона проводить розслідування за статтею 118 Кримінального кодексу України щодо можливого перевищення працівниками СІЗО меж необхідної оборони. Якщо їхню вину доведуть, то їм загрожує до 2 років позбавлення волі, 2 років виправних робіт або ж 3 років обмеження волі. Як розвиватимуться події і чи найдуть винних у смерті 31-річного чоловіка, стане відомо пізніше.Засуджений Андрій Данилюк провів в стінах Хмельницького СІЗО більше трьох років. Його мали етапувати до іншої колонії. Та не судилося. 21 жовтня, коли його вели до камери обшуку, він, за версією правоохоронців, напав на конвоїрів. Ті застосували до засудженого фізичну силу та спецзасоби.
Але у жінки загиблого Яни Магелат є своя версія. Вона вважає, що вбивство було замовним, мовляв, чоловік міг довести причетність керівництва виправного закладу до торгівлі наркотиками. А били його молотком.

Ми заперечуємо інформацію про те, що до засудженого застосовувалися будь-які інші предмети, окрім спецзасобів. Ніхто не бив його молотком чи металевим прутом, – заявив заступник начальника управління Державноїпенітенціарної служби в Хмельницькій області Віктор Туркот.

заперечної відповіді на інші запитання щодо інших деталей інциденту у правоохоронців немає. А якщо і є, то вони, поки триває слідство, не розголошуватимуть їх. Не пояснили в пенітенціарній службі і те, чому Андрія Данилюка, який на думку правоохоронців був схильним до нападу, вели без наручників. Не повідомили і про кількість конвоїрів, які супроводжували засудженого. Заявили лише, що двоє з них отримали численні травми й досі перебувають на лікарняному.

Поки за справу взялася прокуратура. Вона проводить розслідування за статтею 118 Кримінального кодексу України щодо можливого перевищення працівниками СІЗО меж необхідної оборони. Якщо їхню вину доведуть, то їм загрожує до 2 років позбавлення волі, 2 років виправних робіт або ж 3 років обмеження волі. Як розвиватимуться події і чи найдуть винних у смерті 31-річного чоловіка, стане відомо пізніше.

http://img.20minut.ua/uploads/news/0002/44/thumb_143476_news_m.jpeg?hash=2015-12-15-13-22-06