https://moyagazeta.com/

Російське громадянство не врятує Депардьє від високих податків

Раніше різні джерела повідомляли про прибуття нового громадянина Росії до Києва. Отриманий напередодні від Володимира Путіна новий статус, може не принести акторові, який не захотів сплачувати податки у Франції, великої фінансової користі, повідомляє ТСН. Щоправда, у легендарного актора ще є вибір. Адже стати співвітчизником його запрошують іще Бельгія та Чеченська Республіка.

Символ Франції, славетний актор і француз став росіянином. Ця коротка новина на сайті Президента Росії сколихнула сотні міжнародних ЗМІ. А інтернет вибухнув фотожабами.

До цього Депардьє мав намір стати громадянином Бельгії. Там уже навіть зняли жартівливий ролик, у якому працівники мерії в образах акторів запрошували легендарного актора стати співвітчизником.

Окрім Бельгії та Росії багатого і знаменитого актора чекають навіть у Грозному.

“Ми й раніше запрошували і пропонували йому свої послуги, а тепер будь-яка ділянка в Грозному, в селі, звідки я родом, у курортній частині республіки. Депардьє не тільки громадянин Росії, він громадянин світу”, – заявив глава Чеченської республіки Рамзан Кадиров.

Сам Депардьє на зв’язок не виходить. ТСН достеменно відомо, що наразі зірка кіно не в Україні, як напередодні повідомляли ЗМІ, а у Франції. На сенсаційні обговорення довкола його імені відповів лише одному – російському телеканалу – листом.

“Так, я зробив запит щодо отримання російського громадянства. І я радий, що його задовольнили. Я обожнюю вашу країну, людей, і вашу історію та письменників”, – йдеться у листі кінозірки.

Самі французи двояко оцінили вибір відомого співвітчизника.

Утім, заможному французові навряд чи вдасться уникнути високих податків завдяки російському паспорту. Адже згідно з Російським законодавством, право сплачувати низький – 13-відсотковий податок поширюється лише на постійних резидентів країни. А поки що на Депардьє чекає тільки податок у 30 відсотків. Тим часом, слідом за Депардьє може стати росіянкою ще одна французька акторка і відома захисниця тварин – Бріджит Бардо. Її обурили не високі податки на прибуток, а те, що в одному із зоопарків можуть приспати двох хворих на туберкульоз слонів. Утім на її публічне звернення не відповів наразі жоден із президентів.

ТСН