https://moyagazeta.com/

Санта Дімопулос та Володимир Самсоненко більше не разом (ВІДЕО)

 Санта Дімопулос та Володимир Самсоненко більше не разом, повідомляє TCH.ua .

Втім, чорнява екс-“ВІА Гра” про своє розлучення із бізнесменом Самсоненком воліє не говорити.

Усюди Санта з’являється сама. На зйомках кліпу в Америці, на інтерв’ю, на вечірках і світських заходах. Санта Дімопулос скрізь без чоловіка-бізнесмена Володимира Самсоненка.

Коли вона в Києві, він – в Америці. Коли вона в Америці, він – у Венеції. На світлинах у соціальній мережі Санта в оточенні друзів, а Самсоненко з іншими жінками або сам.

І жодної спільної фотографії після весілля. У всьому винна робота чоловіка, запевняє Санта.

Проте, в оточенні співачки впевнені, що Санта і Володимир давно розлучились і не живуть разом. І навіть розкішне весілля в Римі, що справили колишня “ВІА Гра” та пасинок екс-голови Фонду держмайна у вересні 2012 року – було несправжнє!

Чутки про розставання Санти й Володимира посилилися після того, як інша екс-“ВІА Гра”, Ганна Сєдокова приписала Дімопулос роман із колишнім своїм чоловіком Максимом Чернявським. Санта цей зв’язок заперечує. А от розлучення із Самсоненком – ні.

“Про своє особисте життя я зараз не говорю. Ну досить вже. Мені вже здається, що моє особисте життя заполонило вже все. Зараз я не коментую нічого. Можу сказати тільки, що приписувані романи мені, це все просто дуже смішно і це все брехня”, – сказала Дімопулос.

Володимир Самсоненко, у свою чергу, зберігає мовчання. Пресі стосунків із дружиною не коментує, на телефонні дзвінки не відповідає.

Нагадаємо, Санта Дімопулос заявила, що всі слова Сєдокової, в основному, це брехня. Також співачка зізналася, що в жодному разі не стала причиною розлучення Анни Сєдокової з чоловіком Максимом Чернявським.

Джерело:http://vidgolos.com