https://moyagazeta.com/

Злата Оґнєвич представлятиме Україну на Євробаченні-2013

Співачка стала переможницею фіналу національного відбору конкурсe, який у неділю відбувся в Києві. Пряму трансляцію відбору здійснював перший національний телеканал.

Співачка виконала пісню “Gravity” і набрала 40 балів – за результатами змішаного оцінювання журі та глядачів. За повідомленням прес-служби Першого національного, за Злату Оґнєвіч надійшло вісім тисяч 638 смс глядачів.

Також до трійки лідерів за кількістю балів увійшли Едуард Романюта і Даша Медова, які набрали 33 і 37 балів відповідно.

У національному відборі також взяв участь син українського співака Назарія Яремчука – Дмитро Яремчук і донька Марія Яремчук. Однак їм не вдалося потрапити у трійку лідерів.

До складу журі національного відбору конкурсу “Євробачення-2013” увійшли генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф, його заступник Валід Арфуш, продюсер Олена Мозгова, поет, драматург, сценарист Юрій Рибчинський та стиліст Ольга Навроцька.

58-й міжнародний конкурс “Євробачення” відбудеться в Швеції, в місті Мальме.

Півфінали конкурсу заплановані на 14 травня і 16 травня, а фінал – на 18 травня 2013 року.

Усього у пісенному конкурсі “Євробачення” наступного року братимуть участь 39 країн.

Серед країн, що наступного року відмовилися від участі у конкурсі через низку причин, виявилися Боснія та Герцеговина, Португалія, Туреччина і Словаччина.

“Нам дуже шкода, що Словаччина, Португалія, Боснія та Герцеговина не зможуть бути серед учасників через економічну кризу в країні”, – розповів виконавчий продюсер конкурсу Йон Ола Санд, якого цитує прес-служба Першого національного.

Національна телекомпанія Туреччини відмовилася від участі в “Євробаченні” через зміни у системі голосування, які ухвалили ще у 2009 році.

Водночас Вірменія, яка не брала участі у минулорічному “Євробаченні”, у 2013 році вирішила приєднатися до конкурсу.

Переможцем “Євробачення-2012”, фінал якого пройшов у Баку, стала Клацнути співачка зі Швеції Лорін.

Друге місце зайняв російський гурт “Буранівські бабусі”. Третє місце посів сербський виконавець Желько Йоксимович.

Співачка Клацнути Гайтана, яка представляла Україну зайняла 15-е місце.

У національному відборі у 2011 році Злата Оґнєвіч посіла друге місце, випередивши співачку Джамалу. Того року Україну на “Євробаченні” представляла Міка Ньютон.

Напередодні українка Клацнути Настя Петрик здобула перемогу на міжнародному дитячому конкурсі Євробачення-2012, який відбувся на початку грудня в Амстердамі.