https://moyagazeta.com/

Початок зроблено – перша бронзова нагорода чемпіонату світу з панкратіону

Перший поєдинок –завжди найважчий , саме від нього залежить подальший хід боротьби. Володимиру випав нелегкий жереб. Адже вже в першій сутичці він зустрівся з місцевою «зіркою» – хорватом Томіславом Мосетом. Весь поєдинок проходив під великим тиском і глядачів, які підтримували свого, і суддів , які підтримували організаторів. Але незважаючи ні на що Володимир на останній хвилині провів блискавичний прийом і отримав перемогу. Другу сутичку больовим прийомом здолав представника Сербії, далі Німеччини, і тільки за вихід у фінал з незначною перевагою поступився діючому чемпіону світу французу Фабь*єну Брохетелю , тут певно що бракувало досвіду .

На шляху за бронзову нагороду вже ніхто і ніщо не могло зупинити нашого спортсмена . Незважаючи на незначну травму , Володимир зумів продемонструвати волю до перемоги і отримати чисту перемогу больовим прийомом та завоювати бронзову нагороду Чемпіонату світу . А в командному заліку збірна України – до складу якої входить Володимир Лахман посіла друге місце .

У Хмельницькій області розвитком панкратіону – піклується Хмельницька обласна організація ФСТ «Динамо» України в особі заступника голови Геннадія Домбровського, який очолює обласну федерацію панкратіону. Саме завдяки цілеспрямованій роботі товариства Володимир зміг потрапити на чемпіонат, бо не секрет , що основною проблемою – є фінансування.

Розвиток панкратіону в Україні і в товаристві «Динамо» не є випадковим , адже за ініціативи Голови Центральної Ради ФСТ «Динамо» , Президента Федерації панкратіону України, Народного депутата України, Віце-президента НОК Віктора Коржа 27 травня 2010 року відбувся семінар – презентація . Обговорювались питання впровадження панкратіону, як базового виду спорту в обов’язкову програму підготовки працівників правоохоронних органів та співпрацю ФСТ «Динамо» України, Федерації панкратіону України».

Підсумки семінару підвів Корж В.П. –де зазначив: « Панкратіон – це вид спорту, який об’єднає прийоми затримання, нападу, захисту, конвоювання, весь технічний арсенал, необхідний співробітникам правоохоронних органів. Крім того історичне значення панкратіону сприяє вихованню гідності, честі, патріотизму».