https://moyagazeta.com/

Шкільні Ігри Патротів в Хмельницькому

Змагання відбувалися у рамках Всеукраїнського дитячого спортивного руху «Біола-Ігри Чемпіонів». Окрім ТМ «Біола», організаторами змагань є Міністерство освіти та науки України, Асоціація атлетів «Клуб «Біола»». Хмельницкий став дев’ятим з десяти міст, в якому відбуваються ці змагання. Подібні ігри осіннього етапу змагань вже пройшли у Луганську, Макіївці, Дніпропетровську, Запоріжжі, Севастополі, Миколаєві, Черкасах. За три роки існування проекту у іграх взяли участь більше 5 мільйонів школярів з різних куточків України, перетворивши цей проект у загальнонаціональний шкільний рух.

Насичена конкурсна програма, шалене напруження учасників і вболівальників, непередбачуваність результату, стрімкий розвиток подій – ось як можна зобразити пристрасті, що царюють у залі під час проведення змагань. Зважаючи на широкий інтерес до ігор з боку ЗМІ та громади, міські голови українських міст вирішили створити новий напрямок Всеукраїнського шкільного руху «Біола – Ігри Чемпіонів» – це міські Кубки, в яких беруть участь найсильніші міські шкільні команди разом з командою- переможницею весняних відбіркових турів Чемпіонатів.

У хмельницьких змаганнях взяли участь 25 найсильніших команд міста Хмельницького, а також учні загальноосвітньої школи с. Пеньки Старокостянтинівського району, яка здобула перемогу у весняному відбірковому турі третього Чемпіонату Всеукраїнських шкільних змагань «Біола- Ігри Чемпіонів». Почесними гостями змагань стали мер міста Хмельницького Сергій Мельник, Олімпійський Чемпіон Афін зі штовхання ядра, дворазовій Чемпіон Європи, неодноразовий призер змагань Юрій Білоног та бронзовий призер Атланти Олександр Крикун.

Програму «Ігор» створювали спеціалісти у галузі спорту та педагогіки. Задля того, аби заохотити дітей до спорту, було впроваджено інноваційний підхід до розвиток фізичної культури і спорту. З цією метою були створені особливі знаряддя, за допомогою яких проводилися спеціальні захоплюючі конкурси. Зміцнення командного духу та розвиток всіх фізичних якостей у формі захоплюючої гри – ось ці завдання ставили перед собою організатори ігор.

У захоплюючій та запеклій боротьбі, що тривала декілька годин між учасниками змагань, перше місце здобула команда спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1. На другу сходинку піднялася команда ЗОШ № 2. І, нарешті, срібними призерами «Ігор Патріотів» стали учні Хмельницького технічного багатопрофільного ліцею.
Усі призери отримали з рук почесних гостей премії від «ЮніорБанку».

Ольга Лисиця для «Моя газета+»