https://moyagazeta.com/

Спортсмени Хмельниччини вже завоювали три ліцензії на ХХХ Олімпійські ігри

За результатами участі наших спортсменів у Чемпіонатах світу, Європи та України, у міжнародних змаганнях здобуто 1275, з них 369 – золоті, що майже на 50 більше, ніж минулоріч. З неолімпійських видів спорту ми випередили такі потужні області як Донецька, Львівська, Луганська, Вінницька та Миколаївська і зайняли шосте місце в Україні. Неординарним успіхом для Хмельницької області є перемоги на Всеукраїнських юнацьких спортивних іграх з боксу та тхеквондо – ми стали абсолютними чемпіонами в Україні», – з гордістю розповів очільник краю.

Він також зауважив, що наші спортсмени вже завоювали три ліцензії на ХХХ Олімпійські ігри, які пройдуть у Лондоні ( важка атлетика та бокс). Проте робота у даному напрямку не припиняється і до кінця весни спортсмени виборюватимуть путівки на олімпіаду з таких видів спорту як: легка атлетика, вільна боротьба, веслування на байдарках та каное, дзюдо, фехтування, тощо.

Варто додати, що важливе значення для розвитку спорту та високих досягнень має фінансування даної сфери. Так, у 2012 році на проведення спортивних заходів передбачено близько 7 млн. грн., що на півтора мільйона або на 30% більше, ніж минулого року. Збільшується фінансування підпорядкованих установ – Школи вищої спортивної майстерності, Центру олімпійської підготовки, Хмельницької обласної ДЮСШ, Хмельницького обласного центру фізкультури і спорту інвалідів «Інваспорт», Хмельницького обласного центру фізичного здоров»я населення «Спорт для всіх» на 30%.

Источник: Хмельницька ОДА