https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому стартувала Всеукраїнська велоестафета “Спорт для всіх єднає Україну!”

Велоестафета охоплює всі регіони України та проходить за трьома маршрутами одночасно. Цього року велосипедисти стартують з Хмельницького, Тернополя, Вінниці, Севастополя та Луганська.

На майдані Незалежності велоестафету урочисто відкрили заступник Хмельницького міського голови Григорій Давиденко, начальник управління сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Олександр Данилюк та заступник Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Тетяна Лучок. Вітаючи учасників естафети – учнів спортивних шкіл міста, Григорій Михайлович наголосив на важливості популяризації фізкультури та спорту серед мешканців міста. Також з приємністю відзначив, що місту Хмельницькому цьогоріч випала почесна місія давати старт поважному фізкультурно-спортивному заходу, та побажав його учасникам доброго здоров’я, успішного проходження маршруту естафети, спортивної самореалізації і нових перемог.

Велоестафета, що стартувала на майдані Незалежності, впродовж дев’яти днів проходитиме західними областями України, постійно доповнюючись новими учасниками та фінішує 10 вересня у місті Києві. Загальна протяжність маршруту складає близько 5000 кілометрів, у тому числі Західного маршруту, яким рухатиметься наша команда, – 1870 км. На останньому етапі естафети велоколона буде налічувати 350 офіційних учасників та ще сотні бажаючих, що до неї приєднаються.

У всіх населених пунктах, через які проходитиме маршрут, на центральних площах учасників урочисто вітатимуть місцеві жителі, представники влади та спортсмени.

Хмельницька команда пронесе територією України прапор своєї області та встановить його у місті Києві 10 вересня під час фінішу естафети. В цей день під “Аркою Дружби Народів” відбудуться урочисті заходи та фінальна частина велоестафети.

Автор: УВІП