https://moyagazeta.com/

У Шепетівці відкрито секцію з пауерліфтингу для інвалідів-спинальників

З метою реалізації Програми фізкультурно-спортивної діяльності людей з обмеженими можливостями в місті Шепетівка на 2011-2012 роки 17 травня на спортмайданчику «Когчарінець» міста Шепетівки відбулось відкриття секції з пауерліфтингу для занять інвалідів з вадами опорно-рухового апарату. Ця подія стала можливою завдяки спільним зусиллям міської влади, фонду сприяння розвитку громад та ініціативи інвалідів-спинальників, яку представляє майстер спорту України, чемпіон Кубку України з пауерліфтингу з вадами опорно-рухового апарату Олег Лаврук.

Так, міською владою були виділені кошти на ремонтні роботи і обладнання кімнати для заняття пауерліфтингом в сумі 25 тис. грн. та на реалізацію Програми – 10 тис. грн.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Данилюк, міський голова Сергій Антонюк, заступник міського голови Тетяна Зайцева, начальник відділу інформаційної та соціальної політики корпорації «Сварог вест груп» Тетяна Василик та небайдужі до долі інвалідів-спинальників взяли участь в урочистому відкритті секції з пауерліфтингу.
Олег Лаврук висловив слова вдячності міському голові за допомогу у втіленні у життя мрії 75 інвалідів-спинальників міста Шепетівка займатися пауерліфтингом та в майбутньому пообіцяв організацію проведення чемпіонату з пауерліфтингу у місті.

Источник: Хмельницька ОДА