https://moyagazeta.com/

Вґячеслав Узелков проведе майстер-клас у Хмельницькому

Ініціатори та організатори програми «Спортивну Україну будуємо разом!» – БО «Фонд братів Кличків» та Міжнародний бренд Nemiroff поставили на меті зробити заняття спортом доступними для усіх бажаючих. Завдяки програмі за 2 останні роки відремонтовано та відкрито 5 сучасних спортивних залів у різних куточках України. Одним із переможців всеукраїнського конкурсу, що серед 40 претендентів вибороли своє право на реконструкцію в рамках програми «Спортивну Україну будуємо разом», став Спортивно-культурний центр «Плоскирів». Саме цей місцевий центр спортивного розвитку вже рік після свого відкриття пропонує усім бажаючим безкоштовно займатися спортом у сучасних умовах. У його стінах працюють досвідченні тренери зі значним досвідом роботи та визначними професійними досягненнями.

Головною подією дня стане майстер-клас за участі одного з найвідоміших боксерів компанії братів Кличків «K2 Promotions» – Інтерконтинентального чемпіона за версією WBA у напівважкій вазі В’ячеслава Узелкова. Він продемонструє найцікавіше – роботу в ринзі та поділиться особистими секретами успіху.

В’ячеслав Узелков є безперечно кращим українським боксером у напівважкій вазі. Це один з найсильніших бійців світу у своїй ваговій категорії. Сьогодні українець займає верхівки рейтингів чотирьох найпрестижніших світових боксерських організацій. А за версією Всесвітньої боксерської асоціації В’ячеслав є обов’язковим претендентом на титул Чемпіона світу у напівважкій вазі.