https://moyagazeta.com/

Відкритий міжнародний турнір з натурального бодібілдингу відбувся в Україні (відео)

Сюди має прийти людина, яка сильна духом і зможе пройти весь період підготовки. Адже немає взагалі ніяких препаратів, що допоможуть тобі у “сушці” чи навпаки “наборі” ваги. Тут твоя сила, харчування і  тренування, – наголосила Віолетта Поушева, учасниця Відкритого міжнародного кваліфікаційного турніру з натурального бодібілдингу WNBF.

Стартом серйозного розвитку натурального бодібілдингу в Україні – стало створення національної федерації цього виду спорту.

Нам запропонувала співпрацю Всесвітня Федерація. Їхній президент зв’язався з нами, ми поговорили й зрозуміли, що в Україні це є потрібно, бо  в нас є багато спортсменів, які готові змагатись, але хочуть робити це  в рівних умовах, – повідомив Ростислав Пшемінський, віце-президент Федерації натурального бодібілдингу України. 

За дотриманням правил у натуральному бодібілдингу суворо стежать. На перший в Україні відкритий міжнародний кваліфікаційний турнір приїхали не лише вітчизняні атлети, а й представники 7-ми інших країн.

Змагання проведені на високому рівні. Хороша конкуренція, я справді отримав задоволення від виступів. Не знаю, чи переможу, але це був дуже позитивний досвід, – розповів Карлос Алекс Фагес, чемпіон Відкритого міжнародного кваліфікаційного турніру з натурального бодібілдингу WNBF (Іспанія).

Також у цей день Львів приймав традиційний турнір з бодібілдингу “Містер Перфект”, який відбувався у нашому місті вчетверте

Анастасія Фаль – pravdatutnews.com