https://moyagazeta.com/

Любителі песиків Німеччини виділяють тисячі євро на стерилізацію українських собак (ВІДЕО)

 Долею бездомних українських Жучок і Барбосів німці перейнялися ще 13 років тому. У колишньому смердючому підвалі нині розмістилася німецька клініка. Тут 25 вольєрів для тварин. На цей проект німці виділяють € 120-130 тисяч на рік. Кажуть, що бачать, що кошти йдуть на добру справу. У клініці волонтери можуть безкоштовно стерилізувати тварин. Хоча процедура коштує 330 грн.

Уже сьогодні на станціях метро з’являться плакати із закликами приводити своїх хатніх улюбленців і вуличних тварин на стерилізацію у наші клініки. Їх вже три в Україні. Німці кажуть, що не треба скаржитися, що собак багато з’явилося. Слід вирішувати цю проблему, а стерилізація — це краще, ніж убивство. Зараз у столиці нараховується 11-12 тисяч безпритульних тварин.

Післяопераційне тримання у новому підвалі триває до 10 днів. У кожної тварини є свій тазик і миска. І приблуди, і хатні тваринки перебувають в однакових умовах. Є такі, що потрапили в ДТП або під кулі. Зоозахисники кажуть, що український менталітет такий, що викинути свого друга надвір — це легко.

Перший контракт Києва з німцями передбачає побудову грандіозного притулку на 1000 собак. Влада вже виділила 2,5 гектари землі на виїзді до Борисполя. Вартість цього проекту складає 27 мільйонів гривень.