https://moyagazeta.com/

За імена вандалів, які нищать памґятники Бандері, оголосили грошову винагороду!

 6-7 березня відбулася низка пошкоджень та руйнувань пам’ятників та меморіальних таблиць героям національно-визвольних змагань Степанові Бандері та Романові Шухевичу, пише vgolos.com.ua

Невідомі зруйнували та облили фарбою пам’ятники провідникам ОУН та УПА в селах Тюдів та Грабівці Івано-Франківської області, завдали ушкоджень пам’ятнику та барельєфу Бандері у селі Воля-Задеревацька Львівської області, а також розбили меморіальні таблиці Бандері та Шухевичу в Здолбуневі Рівненської області та в селі Білогорща під Львовом.

Члени Молодіжного націоналістичного конгресу просять усіх, хто був свідком цих подій чи володіє цінною інформацією, сприяти розслідуванню справи та відновленню справедливості. Особи, які нададуть дані, що допоможуть затримати та притягнути до відповідальності винних, отримають винагороду у розмірі 1000 грн.

«Українці – не ідіоти. Сьогодні нами намагаються маніпулювати. Цією «війною пам’ятників» наш народ провокують на розкол держави, натравлюють одне на одного, відволікаючи від реальних проблем. Та люди розуміють де праведне, а де грішне.

Не потрібно прирівнювати окупантів та Героїв. Пам’ятники більшовицьких катам зносять посеред білого дня громадою, тоді як пам’ятні знаки борцям за незалежність підло знищують вночі. Ми вважаємо такі діяння невідомих злочином, які заслуговують кримінальної відповідальності!» – повідомила член ЛОО МНК Соломія Фаріон.

Усім хто володіє деталями, стосовно цих подій ГО МНК просить повідомляти за номером телефону (063 067 77 84) чи листом на електронну скриньку.

Фото ibigdan.livejournal.com