https://moyagazeta.com/

Зірки подаються у волонтери

Авжеж, безсловесні створіння не занесені до списків виборців. Навіщо ж напружуватися? Ось і не дивно, що через нескінченних торгівельних центрів, розважальних комплексів, ресторанів і нічних клубів так важко віщувати «острівці милосердя», де нещасні тварини отримують шанс на гідне існування.

Одним із таких «острівців» є притулок для тварин «Добро». Дуже прикро, що не вистачає волонтерів, адже допомога тваринам очищує душу не гірше, ніж похід до церкви, у чому на власному досвіді переконалися організатори благодійного походу у собачий притулок, відомий співочий дует DRA$TI – Олександра Черноусова та Світлана Янчук.

«Взагалі, ідея походу у притулок зародилась у нас давно, але як завжди брак часу та тісний графік не давав можливості хоча б чимось допомогти братам нашим меншим. Проте, любов до тварин подолала нестачу часу, і ми буквально за маленький проміжок часу змогли організувати такий масовий захід, у чому допомогли нам наші друзі, знайомі. Думаємо, що собачки ще довго будуть згадувати смачненькі делікатеси, та й господарі притулку будуть користуватись необхідними речами та медикаментами, що потрібні тваринкам».

Маргаріта Цесляк