https://moyagazeta.com/

Росіянин отримав 24 роки за втечу з колонії на вертольоті!

Слідчі встановили, що вранці 22 березня 2012 року вертоліт Вологодського авіапідприємства, замовлений звинуваченим О.Шестаковим через третю особу, у приватному порядку прибув для перевезення людей на базу відпочинку «Ірма» Шекснінського району Вологодської області, де забрав двох чоловік, пише ukrinform.ua

Перебуваючи в повітрі, пасажири Тетяна Важаліна і Олександр Русаков під загрозою застосування предметів, що використовуються як зброя, змусили пілота рухатися до селища Шексна.

Після прильоту в селище пілот на вимогу озброєних людей був змушений знизитися над територією виправної колонії № 17 у Вологодській області.

Засуджений О.Шестаков, який відбував покарання у вигляді позбавлення волі, вхопився за викинений з вертольота трос і на ходу піднявся на борт повітряного судна.

Вертоліт проїхав у Вологду, де в районі Окружного шосе приземлився. Пасажири його покинули, сховавшись з місця пригоди. Того ж дня О.Шестакова затримали.

Вироком суду спільникам Шестакова – О.Русакову призначено покарання у вигляді 12 років, Т.Важаліній – у вигляді 11 років позбавлення волі, обом з відбуванням у колонії суворого режиму.

Фото 1tv.ru