https://moyagazeta.com/

Луценка візьмут під варту?

Як раніше повідомлялось, Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України закінчено досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням колишніх Міністра внутрішніх справ України Ю.В. Луценка та співробітника цього міністерства Л.В.Приступлюка.

У повідомленні на офіційному сайті ГПУ йдеться: «Незважаючи на те, що обвинуваченому Луценку Ю. В. ще 13.12.2010 оголошено про закінчення досудового слідства, проте він до сьогоднішнього дня, тобто до 20.12.2010, жодного разу не прибув до слідчого для ознайомлення з матеріалами справи. У той же час Луценко Ю. В. в друкованих ЗМІ та по телебаченню надає певні коментарі з приводу цієї кримінальної справи».

У такій поведінці колишнього міністра внутрішніх справ, нині – обвинуваченого, слідчі вбачають навмисне затягування ним строків по кримінальній справі та унеможливлює направлення її до суду. У зв’язку з цим Генеральна прокуратура України пропонує Луценку негайно прибути до слідчого для ознайомлення зі справою або для складання протоколу про відмову знайомиться з матеріалами. У разі подальшого ухилення польового командру Майдану від явки до слідчого та зловживання своїми процесуальними правами обвинуваченого, Генеральною прокуратурою України буде вирішувати питання про заміну йому запобіжного заходу з підписки про невиїзд на тримання під вартою.
 

Джерело: www.gp.gov.ua