https://moyagazeta.com/

На автоперевізників чекає перевірка на дотримання ліцензійних умов

Про це повідомили у прес-службі Міністерства інфраструктури.

План перевірок додержання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом відповідно до видів робіт затверджено відповідним наказом Головавтотрансінспекції від 21.12.2011 №280.

Територіальними управліннями Головавтотрансінспекції в Автономній Республіці Крим, областях і Києві розроблено регіональні графіки перевірок ліцензіатів. Відтак упродовж січня-березня 2012 року буде проконтрольовано діяльність 24 і 25 автоперевізників Донецької та Харківської областей відповідно. По 20 перевізників спеціалісти Головавтотрансінспекції перевірять на Дніпропетровщині та Закарпатті, 19 – на Луганщині, по 18 – у Києві та Київській області, 17 – на Хмельниччині, 16 – у Криму, 15 – у Чернівецькій області, 14 – на Івано-Франківщині, 13 – на Чернігівщині.

По 10 ліцензіатів перевірять на Вінниччині, Волині, у Запорізькій, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Тернопільській, Херсонській і Черкаській областях.

У Севастополі Головавтотрансінспекція проконтролює роботу п’ятьох автомобільних перевізників.

Источник: УНН