https://moyagazeta.com/

На Хмельницькій АЕС провели перевірку ядерної безпеки

В перевірці взяли участь провідні спеціалісти енергокомпанії та атомних станцій України. Враховуючи події на АЕС Фукусіма, підвищені вимоги перед компанією та її відокремленими підрозділами ставить регулюючий орган, і їх виконання має бути беззаперечним, – зазначив голова комісії, директор департаменту відомчого нагляду дирекції з нагляду за безпекою Олександр Богун.

Про це повідомили в інформаційному центрі ВП «Хмельницької АЕС»  

Підводячи підсумки, представники комісії відзначили високий рівень підготовки даного підрозділу, а також зазначили, що стан ядерної безпеки з експлуатації енергоблоків на Хмельницькій АЕС відповідає вимогам, а ряд зауважень було усунуто вже під час перевірки. Комісія працювала ретельно і ряд зауважень, які виявлено, стосувалося оформлення документації.

Генеральний директор ВП ХАЕС Микола Панащенко відмітив позитивні сторони даної перевірки, зазначивши, що даний захід дозволить працівникам атомної станції покращити дану роботу і відповідним чином підготуватися до партнерської перевірки ВАО АЕС (Всесвітня асоціація операторів, які експлуатують атомні електростанції), яка відбудеться восени.