https://moyagazeta.com/

Податок на депозит повинен бути не більшим 5%!

Таку думку висловив керівник Інформаційно-аналітичного центру Forex Club Україна Микола Івченко в ефірі Українського радіо, пише investadviser.com.ua

“Думаю, що 5% – це та цифра, від якої можемо починати “танцювати”.

Всі чудово розуміють, що тривалий період податку на доходи депозитів не було. Відповідно, потрібно колись починати оподатковувати. Інші інструменти обкладаються – чому депозити не обкладаються?

10% – забагато для початку. Починати треба з невеликого розміру. Як правило, це стандартні цифри – 3-5%. У Податковому кодексі прописано 5%, по-моєму, з 2015 року”, – сказав Івченко.

За його словами, добробут населення не постраждає від 5-відсоткового податку на доходи від депозитів.

“Десь у 2015 році, коли ми відносно стабільно проживемо у фінансовому секторі, банківській системі, можна оподатковувати по 5%.

Не думаю, що це буде велика втрата. Тоді депозити будуть постійно рости, населення навіть не помітить ці 5%. Не буде якогось великого невдоволення”, – зазначив Івченко.

Нагадаємо, народний депутат від фракції Партії регіонів Євген Сігал у поданому до Верховної Ради законопроекті запропонував запровадити 25-відсоткову ставку оподаткування доходів фізичних осіб, отриманих у вигляді відсотків на депозити.

Фото vidido.ua