https://moyagazeta.com/

У “Батьківщині” встановили, хто сфальсифікував особисту переписку Євгенії Тимошенко

 Об’єднана опозиція “Батьківщина” звернулася до закордонних правоохоронців за фактом протиправної публікації та фальсифікації особистої переписки Євгенії Тимошенко та Григорія Немирі.

Про це йдеться в заяві Об’єднаної опозиції.

Сам факт публікації сфальсифікованої переписки Євгенії Тимошенко, як і раніше Григорія Немирі, яку було опубліковано в Інтернеті на сайті zhuzhaleaks.com, в “Батьківщині” вважають свідченням того, що влада усвідомила нікчемність, безперспективність і бездоказовість висунутих проти Юлії Тимошенко звинувачень, а тому взялася за дискредитацію найближчого оточення Юлії Тимошенко.

“Факт публікації та фальсифікації особистої переписки Євгенії вкотре засвідчив цинізм, аморальність та антидемократичність владної команди, яка не гребує нічим у своїх методах діяльності, навіть здійсненням кримінальних злочинів”, – ідеться в заяві.

В опозиції наголосили, що дії організаторів і виконавців публікації та фальсифікації переписки трактують як злочин, вони підпадають під дію як українського кримінального законодавства, так і міжнародного права.

“Ми усвідомлюємо, що чекати справедливості від українських органів правосуддя марно, оскільки саме вони на чолі з Януковичем і є організаторами та співучасниками цього чергового злочину з серії політичних репресій.

Тому ми звернулися до правоохоронних органів інших країн, громадяни яких постраждали від факту публікації”, – розповіли в “Батьківщині”.

“Так, заяви про злочин уже почали розслідувати правоохоронці США, Великобританії та Німеччини. Крім того, всі співрозмовники Євгенії з незаконно оприлюдненої переписки з власної ініціативи звернулися до правоохоронців своїх країн”, – зазначено в заяві.

В опозиції наголосили, що особливим цинізмом замовників злочину є те, що опублікована інформація містить як правдиві епізоди, так і вигадані від першого до останнього слова.

Якщо опубліковану переписку Григорія Немирі повністю сфальсифіковано, то листування Євгенії Тимошенко містить як правдиві повідомлення, так і частково або повністю вигадані.

“Ми вже встановили, що власник доменних імен сайтів zhuzhaleaks.com та nemyrialeaks.com – один і той самий, а інтернет-провайдером цих сайтів теж є одна фізична особа, зареєстрована в Києві.

Це свідчить про системність і замовний характер публікації фальсифікацій”, – зауважили в опозиції.

“Батьківщина” також звернулася до журналістів та українських громадян із проханням не ставати співучасниками злочину та не поширювати особисту переписку Євгенії Тимошенко.

“Просимо вас не уподібнюватися до зграї шакалів, для яких норми моралі та межі приватності – це порожні звуки.

Віримо в те, що вихованість і повага до таємниці приватної переписки для вас мають більше значення, ніж сенсаційні заголовки, тому що жертвою такої злочинної та аморальної атаки може стати кожен із вас”, – наголосили в опозиції.

TVI