https://moyagazeta.com/

Заповіт Ступки має вибухонебезпечний пункт для театру ім. Франка

Джерело ZN.UA у Міністерстві культури уточнило, що мова йде про побажання актора щодо ключової посади в Національному академічному театрі імені Івана Франка — генерального директора.
За версією того ж джерела з Мінкультури, буде зроблена спроба “віддати повноваження художнього керівника та гендиректора в одні руки, щоб ще більше підсилити в цьому театрі інтереси певної групи — і творчі, і економічні”.
Національний театр імені Івана Франка в даний час у відпустці. Коментар від генерального директора театру Михайла Захаревича, посада якого може стати предметом майбутніх розборок, отримати не вдалося — його номер не відповідає.

Нагадаємо, раніше син відомого актора Остап Ступка розповів ЗМІ, що саме він написав текст “заповіту” батька під диктування Богдана Сильвестровича.
“Тато диктував мені, коли вже не міг не тільки тримати ручку, а й говорив з великими труднощами. Станіслав Моісеєв (наступник Ступки на посту художнього керівника театру – ред.) теж був у лікарні. Записка ця невелика, всього одна сторінка”, — сказав Остап.
Крім імені наступника, за словами Остапа Ступки, в записці-заповіті “було дещо ще …”.
“Якщо воно буде, то буде, а поки я не хочу про це говорити. Але це теж пов’язано з однією посадою в театрі”, — зазначив актор.
За даними джерела видання, під словами про “одну посаду” мався на увазі пост генерального директора театру.

Джерело: Gazeta.ua