https://moyagazeta.com/

21 травня в рамках туру Україною у Хмельницькому відбувся концерт відомого рок-музиканта Сергія Брикси.

Музикант, який відвідав наше місто, є уроженцем Білорусії, але вже довгий час проживає у США. Сергій Брикса дав безкоштовний концерт під назвою „Счастье нерукотворно” у нашому місті. Популяризація здорового способу життя, сімейних цінностей, протидія СНІДу, наркоманії – думки, які учасники заходу намагалися донести до хмельничан, які знайшли час відвідати концерт. У своїх піснях рок-музикант разом з іншими учасниками виступу закликав хмельничан любити один одного, радіти життю, через тексти та музику висловлював своє ставлення до життя та до Бога.

Підтримати акцію, яка тривала близько трьох годин на майданчику біля кінотеатру імені Тараса Шевченка, та послухати професійне виконання прийшли декілька сотень хмельничан, переважно молодь. Концерт став справжнім святом для тих, хто поділяє погляди на життя, які в своїх творах пропагує Сергій Брикса.

Спеціальним гостем туру по країні є співачка з Америки ANA STASIA – своїм виступом вона розпочинала концерт, а потім підспівувала у бек-вокалі під час основної програми.

Також зі словами про сутність щастя виступив християнський місіонер із Таджикистану Сергій Гаврилов. Він поділився своїми думками щодо того, як краще будувати власне життя аби уникнути багатьох негативних наслідків, закликавши присутніх цінувати життя, не витрачати його на марні й безглузді речі. На прикладі розповідей про відомих заможніх людей та того, як вони жили та як закінчили свій життевий шлях, місіонер підкреслив, що «не у грошах щастя, та й не в їх кількості». Зі сцени Сергій Гаврилов говорив про речі, які навіть для людей, які жили багато століть тому, були прописними істинами: «Егоїст ніколи не буде щасливим. Я не бачив жодну щасливу людину, яка б жила для себе», „Мудрі люди говорили: лише допомагаючи іншим, ми отримуємо щастя”, „Щастя – це шлях, а не пункт призначення”, „Щастя – це не життя без суму та турбот, а стан душі”, „шукає щастя далеко, а мудра людина взрощує його поряд з собою”.

Після концерту шанувальники творчості Сергія Брикси могли придбати диски з записом нового альбому „Нерукотворно”, взяти афтограф та сфотографуватися з улюбленим виконавцем. Музиканти не відмовляли у цьому слухачам й охоче спілкувалися з хмельничанами, поділившись планами відвідати Поділля наступного року.

Розпочався тур „Нерукотворно” 2 травня. Музиканти з цим концертом вже відвідали Харків, Донецьк, Нікополь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Житомир, Тернопіль, Луцьк, Хмельницький, Чернівці та інші міста. Завершиться благодійний тур 1 червня концертом у Києві.

Віталій Басенко, один з організаторів концерту «Нерукотворно» у Хмельницькому:
«Те, що нам вдалось організувати концерт з Сергієм Бриксою у нашому місті, що розвіялись хмари над місцем проведення заходу й не було дощу –це зробив Бог. Цей проект був в основному націлений на молодь, тому що молодь – це той прошарок населення, який шукає щастя, думає про щастя, вчиться, досягає його. Питання в тому, де вони його досягнуть? Ми хотіли показати, що щастя – у Бозі, у Ісусі Христі. Ми хотіли влаштувати свято. Я стояв біля сцени, бачив, що, принаймні, передні ряди присутніх раділи. Думаю, що свято вдалося…”.

Незважаючи на те, що організувала концерт одна з релігійних громад міста Хмельницького, та все ж носив і загальнолюдську цінність: основні теми, яеі звучали є актуальними не лише для глибоко віруючих, а й для пересічних людей, для яких моральність, людяність та відповідальність є основами життя.

Галина Королевська, Ольга Лисиця
для Моєї газети +
відео та фото авторів