https://moyagazeta.com/

«Бізнесмени» із зарплатою в сотні тисяч гривень взяли у заручники Житомир! (ВІДЕО)

Так, заступник комерційного директора «Житомиробленерго» Олег Самчук, він же депутат міської ради, звернувся до міського голови та депутатів з вимогою терміново вирішити питання стосовно відключення Житомира від води, вказуючи на борги «Житомирводоканал» за електроенергію.

Як відомо, на ппочатку тижня в регіональних ЗМІ появилася інформація про можливе чергове відключення житомирян від води, а вже вчора, напередодні сесії, в житомирян, які проживають на верхніх поверхах зникла вода.

І міський голова Володимир Дебой, і його заступник Микола Боровець, а також дехто з депутатів вказали Олегу Самчуку на «політизацію» цього питання.

Багато хто з журналістів теж звернув увагу, що чомусь саме напередодні чергової сесії, на якій вирішується питання обрання секретаря міської ради, Житомир відключається від води і виникає проблема з заборгованістю.

Раніше у ЗМІ вже не один раз вказувалося, що саме Олег Самчук – один із претендентів на посаду секретаря міської ради.

Як зазначив Микола Боровець, він особисто вчора намагався 19 разів (!) зв’язатися з керівництвом «Житомиробленерго» по цьому питанню.

Результат – керівники цієї комерційної компанії жодного разу не взяли слухавку. Чиновник змушений був надсилати їм СМС-ки. Але теж безрезультатно.

За словами Миколи Боровця, Житомир – єдине місто в Україні, де водоканал, маючи невелику заборгованість по електроенергії, за рік відключається комерційними структурами 4 раз.

Так, були наведені міста Луганськ, Харків, які мають заборгованість в десятки, сотні разів більше, але їх жодного разу не відключали від води.

«В найближчий час водопостачання буде відновлено», – пообіцяв житомирянам міський голова Володимир Дебой.

«Сьогоднішню проблему з одного боку я сприймаю як біль, але з іншого – як відсутність волі в «Житомиробленерго» виконувати волю комісії, яка є найвищим органом в області – Комісія по надзвичайному стану. Справа у тому, що відключення третього підйому може повести за собою і відключення деяких котелень», – підкреслив міський голова.

«Сьогодні звучала пропозиція, дозволити проплачувати водоканалу за електроенергію, і при цьому не платити працівникам заробітну плату, в Пенсійний фонд, штрафні санкції, податки. Це – неможливо», – наголосив Володимир Дебой та додав, що не дозволить такого робити.

За словами мера, в цю складну ситуацію вже втрутився губернатор області Сергій Рижук, а курує це питання – Микола Олещенко, перший заступник губернатора.

«Питання буде вирішено. Але ми, як громадськість, повинна показати місце тим людям, які спекулюють на цій ситуації. «Житомиробленерго» сьогодні – не бідне! Заробітні плати вичислюються десятками тисяч гривень, а є і сотнями на місяць. Тому давайте переключимося на тих, хто спекулює і знущається над всіма нами.

Ми як влада, ми як громада, робимо все, аби мати чесний діалог. І мені не подобаються заочні коментарі працівників «Житомиробленерго», можливо на рівні вахтера, який каже, що міський голова не зв’язується. Якщо має до мене питання голова правління – я готовий з ним зустрітися в любу хвилину. І в день, і в ночі. Але сьогодні робити людей заручниками – неприпустимо!»

Фото ruporzt.com.ua