https://moyagazeta.com/

Для комфортабельного обслуговування бізнесу на Поділлі працюють 18 сервісних центрів.

У центрах платники податків можуть отримати весь спектр високоякісних послуг: консультації з податкового законодавства, допомогу у складанні звітності та прийомі звітів, видачі довідок й взятті на облік, а головне – швидке та комфортне обслуговування під час виконання свого конституційного обов’язку перед державою – сумлінної сплати податків.

Робота центрів базується на високому фаховому рівні персоналу. Окрім підключення до мережі Інтернет, заклади забезпечені доступом до корпоративної мережі ДПС України та Єдиної бази податкових знань, для зручності платників запроваджено посаду консультанта-модератора, який допомагає у пошуку необхідних відомостей. До того ж у центрі при податковій інспекції обласного центру можна безкоштовно отримати сертифіковані ключі для підпису цифрових звітів.

Тут на ділі реалізується стратегія податкової служби – сервісна складова та розвиток сфери послуг.

„Відкриття центрів обслуговування платників податків – це без перебільшення визначальний момент у діяльності податкового відомства на Поділлі. Цей процес демонструє безповоротність перетворення служби на сервісну структуру та є вагомою інвестицією податківців краю у справу реформування відомства, – говорить голова податкової служби Хмельниччини Ігор Сінгаєвський. – І якщо наші клієнти – платники потребуватимуть нових послуг, спрямованих на полегшення ведення бізнесу та підвищення інвестиційної привабливості краю, то ми, податківці, завжди відкриті для конструктивного діалогу, й радо чекаємо на слушні пропозиції від легального бізнесу”, – резюмує очільник податківців краю.

Прес-служба ДПС у Хмельницькій області

Калінер Олександр