https://moyagazeta.com/

Дороги до Хмельницького паралізовані! (ВІДЕО)

 Цієї ночі, з 22 на 23 березня за сигналом «ЗБІР – АВАРІЯ» піднято особовий склад підрозділів держслужби з надзвичайних ситуацій в області та Аварійно-рятувального загону спецпризначення, задіяна уся наявна інженерна та важка техніка, передає ye.ua

На автодорозі державного значення Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка поблизу селища Летичів та на об’їзній дорозі Вінниця-Чернівці поблизу Хмельницького утворювалися затори з великогабаритних вантажівок загальною кількістю понад 60 автомобілів, повідомляє прес-служба МНС у Хмельницькій області.

На ділянках автомобільних доріг, ускладнених для пересування, в місцях скупчення вантажних автомобілів, працює 4 пункти обігріву водіїв у наметах Держслужби з надзвичайних ситуацій, які забезпечені технікою підвищеної прохідності, тягачами, оперативними автомобілями, продуктами харчування та гарячим чаєм.

В свою чергу співробітники Державтоінспекції організовували реверсний рух автомобілів, для уникнення ускладнення обстановки з заторами.

Загалом з початку ускладнення погодних рятувальники відбуксирували понад 150 транспортних засобів, в яких знаходилося понад 400 осіб, розчищено від снігу 178 км автодоріг. До рятувальних операцій було залучено 199 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної та важкої інженерної техніки.

У зв’язку із ситуацією, яка склалася на території області в наслідок несприятливих погодних умов Державна служба з надзвичайних ситуацій переконливо радить громадянам утриматись від виїзду власним автотранспортом.

Ангеліна Мовчан
Фото ГУ ДСНС у Хмельницькій області