https://moyagazeta.com/

Хмельницький прощався з колишнім головою області Євгеном Гусельниковим

Уродженець Іркутської області,закінчивши Томський політехнічний інститут, він працював на Усть-Каменогорському приладобудівному заводі в Казахстані, згодом переїхав до Кам’янця-Подільського. Саме тут почалася його трудова діяльність на благо України. Майже одночасно він розпочав і свою суспільно-громадську роботу.
Протягом восьми років Євген Якович займав найвищі державні посади нашої області, у буремні та складні перші роки незалежності України очолив наш край.

 

Голова Хмельницької обласної державної адміністрації Василь Ядуха, голова Хмельницької обласної ради Іван Гладуняк, міський голова Сергій Мельник, секретар міської ради Валерій Лесков, депутати міської, обласної рад, представники громадськості прийшли до Хмельницької обласної філармонії, аби попрощатися з померлим та віддати йому останню шану.

Окрім високих чинів, до філармонії, де було виставлено труну з тілом покійного, приходили і прості люди, покладаючи вінки та квіти.
Голова Хмельницької обласної адміністрації Василь Ядуха сказав: «Важко сьогодні констатувати той факт, що Євгена Яковича вже з нами немає. Але пам’ять про нього залишиться в наших серцях. Це я можу сказати за себе, адже розпочинав свою діяльність саме тоді, коли він був керівником Хмельницької області». Оцінюючи професійні здібності покійного, губернатор зазначив: «Євген Гусельников міг віднайти тих керівників, які здатні очолити ті чи інші ділянки роботи і працювати на результат».

Ольга Лисиця, Галина Королевська для «Моя газета+»