https://moyagazeta.com/

Кияни виламували двері та з палицями і газовими балончиками билися за під'їзд (ВІДЕО)

Врегулювати суперечку в таких спосіб кияни вирішили після марних спроб добитися допомоги з ЖЕКу та навіть у прокуратури, йдеться в сюжеті tsn.ua

Мешканці столичної багатоповерхівки оголосили війну численним сусідам з гуртожитку, який у своїй квартирі влаштував власник помешкання. До сутичок дійшло після письмового попередження: від мешканців гуртожитку на 24-му поверсі вимагали забратися геть із будинку.

“Там три дворівневі квартири з двоярусними ліжками. Кількість мешканців від 200 до 300. Є роботяги-будівельники, а є гопники”, – пояснив мешканець будинку Костянтин Свиридовський.

Терпимість до сусідів зникла після двох спроб зґвалтувань просто у під’їзді. Налякані жінки кажуть, що нападники – саме мешканці гуртожитку.

“У них такі обличчя… Мені лячно з ними до ліфту заходити. Вони обдовбані, п’яні, потребу справляють… Я йому зауваження – він усе мат російський”, – скаржиться мешканка будинку Ольга Мойсеєнко.

Гуртожитські сусіди небагатослівні, але претензій мешканців будинку не сприймають. “У кожної людини своє виховання. Якщо вона вважає себе пупом землі, то він вважає кум королеві та сват міністрові”, – тлумачить ситуацію один із тимчасових мешканців будинку.

На своїх сусідів мешканці жалілися усюди. За поданням киян прокуратура написала лист керівництву ЖЕКу. У ньому навіть ішлося про наявність у гуртожитку осіб, котрі перебувають у розшуку. До того ж, за вчинення тяжких злочинів.

Але ЖЕК вирішенню конфліктної ситуації не сприяє. Розмовляти з журналістами там категорично відмовилися. Міліція теж нічого не коментує. Ані нічні пригоди, ані законність облаштування гуртожитку в багатоповерхівці.

“Після нападу приїхала міліція досить швидко. Зайшли, подивилися: скло, урна, газ… Сказали: чекайте на слідчу групу. Пішли. Ніхто не приїхав, хоча ми телефонували”, – розповів мешканець будинку Євген Шевченко.

Потрапити до гуртожитку теж ніхто не може, бо це приватна власність. З іншого боку, люди і готові змиритися з міні-готелем у їхньому будинку. Але за умови зміни контингенту пожильців.