https://moyagazeta.com/

Людину врятували з унітазної пастки! (ВІДЕО)

“На номер “101” зателефонувала стурбована дружина потерпілого й попросила допомогти. На місце пригоди негайно виїхала чергова варта рятувальників. Прибувши в помешкання, бійці були вражені побаченим, передає vidgolos.com

У туалеті між унітазом та стіною лежав літній чоловік. Він там застряв і не міг самостійно вибратися”, – розповідає Микола Прокопчук, начальник відділу роботи із ЗМІ головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники за п’ять хвилин визволили чоловіка з пастки. Вони зрушили з кріплення унітаз й господар помешкання зумів вийти з туалету. Постраждалому викликали “швидку”. Він не зазнав жодних травм і відмовився від госпіталізації.

“Дуже дякую рятувальникам, які прийшли в хату й допомогли звільнити чоловіка. Мені самій це було не під силу. Приходили сусіди, але вони не змогли нічого зробити”, – говорить дружина постраждалого.

У пастці у власній вбиральні чоловік він просидів понад годину. Сусіди кажуть, наче він заснув на унітазі й через те попав у таку халепу.