https://moyagazeta.com/

На Херсонщині сусіди оголосили війну хазяйновитій бабці (ВІДЕО)

На Херсонщині у селищі Зеленівка мешканці багатоквартирного будинку воюють з бабцею, яка тримає під вікнами сусідів господарство, йдеться у сюжеті tsn.ua

Кілька курочок, кролики, корова – це нехитре господарство бабусі Ольги. За 46 років роботи дояркою у колгоспі жінка заробила невеличку квартиру та ділянку біля будинку. Раніше господарство тримали усі її сусіди, але більшість повмирали або повиїжджали з села.

Молоді сусіди хліви переробили на гаражі. І вони обурені – кажуть, що бабусині порядки псують їм увесь двір. “Ось цей весь бруд влітку розтаскується у двір, по сходах, до того ж мухи, щури”, – скаржиться сусід жінки Олександр Іванов.

Натомість бабуся твердить – вона живе у селі, цю ділянку їй дав колгосп, і вона має право тримати господарство.

У селищній раді відповідають, що актів на земельні ділянки не має ніхто з мешканців. А бабусі Олі вже кілька разів виписували штраф за невивезений гній.

“Це селищна місцевість, але врешті решт є і будівельні норми, санітарно-епідеміологічні норми, згідно яких повинна бути якась відстань від житлового будинку”, – зазначає заступник селищного голови Зеленівки Олексій Уманський.

Тим часом сусіди почали партизанську війну – хтось поламав бабусі замок у дверях, хтось розписав погрозами стіни.