https://moyagazeta.com/

На Полтавщині суд виніс вирок підліткам, що виклали в інтернет відео знущань над подругою (відео)

Тоді до чергової частини Автозаводського райвідділу Кременчука звернулась 37-річна жінка, яка повідомила, що в соціальній мережі «Вконтакті» вона побачила відео, на якому група підлітків знущається над її 14-річною донькою .

Одразу на перевірку даної інформації був задіяний весь особовий склад кримінальної міліції у справах дітей Автозаводського райвідділу міліції.

За підозрою у вчиненні протиправних дій було затримано групу підлітків – двох 15-річних дівчат та двох 17-річних хлопців.

Організували і чітко спланували конфліктну ситуацію безпосередньо дівчата. Причиною стало те, що одній із дівчат не сподобалось, як потерпіла глянула на її хлопця.

Даного хлопця дівчата також запросили взяти участь у «виховному процесі».

Першочергово молодь домовилась, що після школи вони під будь-яким приводом поведуть неповнолітню до лісосмуги, що знаходилась неподалік.

Потерпіла, будучи в дружніх відносинах з дівчатами, нічого лихого не запідозрила і пішла разом з усіма туди, куди їй запропонували. А коли дісталися до лісосмуги, несподівано для дівчини почалися знущання.

Дитину змушували роздягатися. Погрожували та лупцювали дівчину безпосередньо її ж подруги. Весь процес катування підлітки знімали на мобільний телефон, а згодом виклали відео в Інтернеті. Наостанок кривдники пригрозили потерпілій, що якщо вона розповість про це знущання батькам, то потім буде значно гірше.

Упродовж трьох тижнів дитина нікому нічого не розповідала. Тримала все в собі. У той же час, її кривдники сміялися їй услід та обговорювали свій «героїчний» вчинок в соціальній мережі.

Та одного дня цей відеоролик в Інтернеті побачили знайомі батьків дівчини. Вони й сповістили родину, після чого мама потерпілої одразу звернулася за допомогою до міліції.

Під час роботи працівниками міліції Автозаводського райвідділу також було встановлено, що учасники конфлікту, зрозумівши, що «пахне смаженим», намагалися знищити речові докази. Але сучасні технології дали можливість відновити як відео, так і всю переписку з соціальної мережі. Це і дало можливість в повному обсязі задокументувати їх злочинну діяльність та порушити кримінальну справу за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Наразі судом першої інстанції винесений вирок усім учасникам знущання над дитиною.

Двох дівчат визнано винними за частиною 2 статті 296 Кримінального кодексу України і засуджено до 2-х років позбавлення волі з відстрочкою відбування покарання на один рік .

Один хлопець за ознаками тієї ж статті засуджений до 3-х років позбавлення волі, з відстрочкою відбування покарання на один рік. А того, який знімав це дійство на відео та виклав в Інтернет, окрім статті за хуліганство, засуджено ще й за ознаками статті 300 Кримінального кодексу України (виготовлення та розповсюдження творів, що пропагують культ насильства і жорстокості) до 4-х років позбавлення волі з відстрочкою відбування покарання на один рік.

За матеріалами прес-служби ГУ МВСУ у Полтавській області.

Магнолія-ТВ.com
Фото diapazon.kz